Zakończyła się Liga Przełajowa Szkół Podstawowych[ZDJĘCIA]

Przy pięknej słonecznej pogodzie, na stadionie OSiR w Bogatyni (06.06.br) odbył się Indywidualny Bieg Przełajowy , który był III edycja Ligi Przełajowej Szkół Podstawowych. Była to już ostatnia edycja Ligi Przełajowej, która składała się z 3 biegów ( jesienny bieg „Złoty Liść” oraz 2 biegi wiosenne – w których zawodnicy zdobywali punkty za poszczególne miejsca. O końcowym sukcesie zawodnika decydowała suma punktów zdobytych podczas wszystkich 3 biegów. W ostatnim biegu wzięło udział tylko 47 uczniów z SP 1 i SP 3 Bogatynia i ZSPiG w Bogatyni (SP 5). Dziewczęta  i chłopcy mieli do przebiegnięcia dystans ok.850 metrów. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymali medale (miejsca 1-3) oraz dyplomy (miejsca 1-6). We wszystkich edycjach punkty do klasyfikacji końcowej zdobyło 98 uczniów (46 dziewcząt i 52 chłopców). Najlepsi z nich, którzy zajęli miejsca 1-6 w swoich kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz drobne słodkie upominki w postaci czekolady ufundowane przez OSiR Bogatynia.

 

Wyniki III Edycji Ligi Przełajowej – Bieg „Ku Słońcu” 06.06.2017r

DZIEWCZĘTA

     
         

Rocznik  2006

   

 Pkt

         

1

Raczyńska

Oliwia

SP 1 Bogatynia

       10   

2

Miałki

Martyna

SP 1 Bogatynia

         9   

3

Pujszo

Emilia

ZSPiG Bogatynia

         8   

4

Świca

Paulina

ZSPiG Bogatynia

         7   

5

Polak

Karolina

SP 3 Bogatynia

         6   

6

Kurczyk

Wiktoria

SP 1 Bogatynia

         5   

7

Spyra

Wiktoria

ZSPiG Bogatynia

         4   

         

Rocznik 2005

   

 Pkt

         

1

Jakiel

Gabriela

SP 3 Bogatynia

       10   

2

Dmochowska

Wiktoria

SP 1 Bogatynia

         9   

3

Marko

Wiktoria

SP 1 Bogatynia

         8   

4

Guła

Alicja

ZSPiG Bogatynia

         7   

5

Miśkowiec

Kinga

SP 1 Bogatynia

         6   

6

Piechurska

Sylwia

SP 3 Bogatynia

         5   

7

Kaczor

Agata

SP 3 Bogatynia

         4   

         

Rocznik 2004

     
         

1

Nowacka

Anita

SP 1 Bogatynia

       10   

2

Belkner

Anna

SP 3 Bogatynia

         9   

3

Mania

Kornelia

ZSPiG Bogatynia

         8   

4

Dymarska

Sara

SP 3 Bogatynia

         7   

5

Jakubowska

Agnieszka

SP 3 Bogatynia

         6   

6

Tichaczek

Oliwia

SP 3 Bogatynia

         5   

         

Rocznik 2006

   

 Pkt

         

1

Walczak

Oskar

SP 3 Bogatynia

       10   

2

Chudyba

Jakub

ZSPiG Bogatynia

         9   

3

Goś

Łukasz

SP 1 Bogatynia

         8   

4

Fijałkowski

Wojciech

ZSPiG Bogatynia

         7   

5

Dudziński

Nikodem

SP 3 Bogatynia

         6   

6

Janiak

Cyprian

ZSPiG Bogatynia

         5   

7

Jastrzębski

Fabian

ZSPiG Bogatynia

         4   

8

Fernówka

Oskar

ZSPiG Bogatynia

         3   

         

Rocznik 2005

     
         

1

Puchowski

Dorian

SP 1 Bogatynia

10

2

Mirek

Michał

SP 1 Bogatynia

9

3

Fuławka

Michał

SP 3 Bogatynia

8

4

Cholewiński

Patryk

ZSPiG Bogatynia

7

5

Ostrowski

Michał

SP 1 Bogatynia

6

6

Ciunel

Olaf

SP 3 Bogatynia

5

7

Szymański

Igor

ZSPiG Bogatynia

4

8

Benitez

Samuel

SP 3 Bogatynia

3

9

Czarnecki

Bartosz

SP 1 Bogatynia

2

         

Rocznik 2004

   

Pkt

         

1

Baran

Piotr

SP 3 Bogatynia

       10   

2

Młodzianowski

Michał

SP 3 Bogatynia

         9   

3

Wapniarczuk

Maciej

SP 1 Bogatynia

         8   

4

Mały

Samuel

SP 3 Bogatynia

         7   

5

Janek

Konrad

SP 1 Bogatynia

         6   

6

Arnista

Jakub

SP 1 Bogatynia

         5   

7

Romanowski

Filip

SP 3 Bogatynia

         4   

8

Klimczak

Jakub

SP 3 Bogatynia

         3   

9

Łowczynowski

Jakub

SP 1 Bogatynia

         2   

10

Dynus

Wiktor

SP 1 Bogatynia

         1   

         

KLASYFIKACJA KOŃCOWA LIGI PRZEŁAJOWEJ 2016/2017

DZIEWCZĘTA

     
         

Rocznik  2006

   

 Pkt

         

1

Raczyńska

Oliwia

SP 1 Bogatynia

       20   

2

Miałki

Martyna

SP 1 Bogatynia

       19   

3

Pupko

Monika

SP 3 Bogatynia

       18   

4

Świca

Paulina

ZSPiG Bogatynia

       15   

5

Polak

Karolina

SP 3 Bogatynia

       13   

6

Drewniacka

Aleksandra

SP 3 Bogatynia

       13   

 

Rocznik 2005

   

 Pkt

         
         

1

Dmochowska

Wiktoria

SP 1 Bogatynia

       27   

2

Jakiel

Gabrysia

SP 3 Bogatynia

       16   

3

Jurczyńska

Dominika

SP Działoszyn

       15   

4

Guła

Alicja

ZSPiG Bogatynia

       14   

5

Czerniak

Antonina

SP Działoszyn

       14   

6

Piechurska

Sylwia

SP 3 Bogatynia

       13   

 

Rocznik 2004

   

 Pkt

         

1

Nowacka

Anita

SP 1 Bogatynia

       30   

2

Belkner

Anna

SP 3 Bogatynia

       23   

3

Mania

Kornelia

ZSPiG Bogatynia

       21   

4

Bębenek

Aleksandra

SP 3 Bogatynia

       17   

5

Dymarska

Sara

SP 3 Bogatynia

       11   

6

Jakubowska

Agnieszka

SP 3 Bogatynia

       10   

 

Rocznik 2006

   

 Pkt

         

1

Walczak

Oskar

SP 3 Bogatynia

       30   

2

Chudyba

Jakub

ZSPiG Bogatynia

       22   

3

Goś

Łukasz

SP 1 Bogatynia

       18   

4

Skorupa

Mateusz

SP 3 Bogatynia

       18   

5

Dejniak

Maksymilian

SP 3 Bogatynia

       15   

6

Fijałkowski

Wojciech

ZSPiG Bogatynia

       12   

 

Rocznik 2005

     
         

1

Puchowski

Dorian

SP 1 Bogatynia

20

2

Laga

Dawid

SP 3 Bogatynia

19

3

Mirek

Michał

SP 1 Bogatynia

18

4

Fuławka

Michał

SP 3 Bogatynia

15

5

Cholewiński

Patryk

ZSPiG Bogatynia

15

6

Ostrowski

Michał

SP 1 Bogatynia

15

 

Rocznik 2004

   

Pkt

         

1

Baran

Piotr

SP 3 Bogatynia

       30   

2

Wapniarczuk

Maciej

SP 1 Bogatynia

       25   

3

Młodzianowski

Michał

SP 3 Bogatynia

       18   

4

Mały

Samuel

SP 3 Bogatynia

       17   

5

Janek

Konrad

SP 1 Bogatynia

       12   

6

Arnista

Jakub

SP 1 Bogatynia

       12