RAMÓWKA OBOWIĄZUJE OD 08 01 2017

PONIEDZIAŁEK

 07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik

 08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek Legeżyński

 12:05 – „Wehikuł Czasu” – Jarek Żelazo

 13:05 – „No To Gramy” – Muzyna non stop

 16:05- "Popołudnie z ArtRadiem" - Sylwia Trzonkowska

 20:05 – „ Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak

 20:40 – „No to Gramy” – Muzyka non stop

Co godzinę serwis informacyjny

WTOREK

07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik

 08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek Legeżyński

 12:05 – „No to Gramy” – Muzyka non stop

 16:05 - "Popołudnie z ArtRadiem" - Sylwia Trzonkowska

 19:05 – „Muzyczne, historycznie i okolicznie” – Agnieszka Salata

 20:05 – „ Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak

Co godzinę serwis informacyjny

ŚRODA

07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik

 08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek Legeżyński

 12:05 – „No to Gramy” – Muzyka non stop

 12:05 - "Popołudnie z ArtRadiem" - Sylwia Trzonkowska

 18:05 - "Klub Czarnej Płyty" - Jan Michu i Jacek Leśniewski

 20:05 – „ Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak

 22:05 – „Muzyczny Kosmos” – Anna Capriss

 23:45 – „No To Gramy” – Muzyka non stop

Co godzinę serwis informacyjny

CZWARTEK

 07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik

 08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek Legeżyński

 12:05 – „No to Gramy” –  Muzyka non stop

 16:05 – „Szkoda Gadać” – Grzegorz Żak

 18:30 – „Bogatynia w Eterze” – Adam Balcer

 20:05 – „ Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak

 21:00 – „No To Gramy” – Muzyka non stop

Co godzinę serwis informacyjny

PIĄTEK

07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik

 08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek Legeżyński

 12:05 – „No to Gramy” – Muzyka non stop

 16:05 - "Popołudnie z ArtRadiem" - Sylwia Trzonkowska

 18:05 - "Wolnośc w Muzyce" - Bartłomiej "Róża" Różycki

 19:05 – „Sportowe Podsumowanie Tygodnia” – Maciek Czyżewski

 20:05 – „ Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak

 21:05 – „ArtRadiowa Lista Przebojów” – Sławek Legeżyński

 23:05 – „No To Gramy” – Muzyka non stop

 Co godzinę serwis informacyjny

SOBOTA

06:10 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik

 8:00 - "Gość ArtRadia"

 9:00 - "Gość ArtRadia"

 10:00 - "Gość ArtRadia"

 11:10 – „Rozmowy zdrowiem dyktowane” – Dorota Bojakowska

 12:30 – „Bogatynia w Eterze” – Adam Balcer (powtórka)

 14:15 – Muzyka Pogranicza

 15.00 - "Gość ArtRadia"

 16:10 – „Sportowe Podsumowanie Tygodnia” – Maciek Czyżewski (powtórka)

 17:10 – „No To Gramy” – Muzyka non stop

 18.00 "Gość ArtRadia"

godz. 6, 7, 11, 12, 13, 14, 16, 17,19, 21  podsumowanie tygodnia

NIEDZIELA

 06:10 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik

 10:30 – Transmisja Mszy Świętej z Kościoła św. Maksymiliana Marii Kolbego w Bogatyni

 13:00 – „Wojna Domowa” – Iwona Majewska

 15:10 – „Rozmowy zdrowiem dyktowane” – Dorota Bojakowska (powtórka)

 16:10 – "Rozmowy Kontrolowane" - Artur Wieczorek

 17:10 – „Szkoda Gadać” – Grzegorz Żak

 18:10 – „Spotkanie z Muzą” – Sylwia Trzonkowska

 19:10 – „ArtRadiowa Lista Przebojów” – Sławek Legeżyński (powtórka)

 22:10 – „No To Gramy” – Muzyka non stop

 godz. 6, 7, 8, 10,12, 15, 17, 20, 22  podsumowanie tygodnia