RAMÓWKA

PONIEDZIAŁEK

07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek
Legeżyński
12:05 – „Wehikuł Czasu” – Jarek Żelazo
13:05 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
20:40 – „No to Gramy” – Muzyka non stop
Co godzinę serwis informacyjny

WTOREK

07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek
Legeżyński
12.05 - „Singiel też Człowiek” - Krzysztof Marszewski
14:05 – „No to Gramy” – Muzyka non stop
19:05 – „Muzyczne, historycznie i okolicznie” – Agnieszka Salata
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
Co godzinę serwis informacyjny.

ŚRODA

07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek
Legeżyński
12:05 – „Singiel też Człowiek” - Krzysztof Marszewski
13:05 – „No to Gramy” – Muzyka non stop
18:05 – „Klub Czarnej Płyty” - Jan Michu i Jacek Leśniewski
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
22:05 – „Muzyczny Kosmos” – Anna Capriss
23:45 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
Co godzinę serwis informacyjny.

CZWARTEK

07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek
Legeżyński
12.05 - "RPG czyli Radiowe Planszogranie"  - Krzysztof Marszewski i Piotr Marszewski
13:05 – „No to Gramy” – Muzyka non stop
16:05 – "Misja Rodzic" - Kasia Mandyk i Marta Bodziony
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
21:00 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
Co godzinę serwis informacyjny.

PIĄTEK

07:05 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
08:05 – „Poranek z Artradiem” – Kasia Mandyk, Artur Wieczorek i Sławek
Legeżyński
12:05 – „MIX E.R. czyli Ostry Dyżur Dźwiękowy” - Krzysztof Marszewski
13:05 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
18:05 – „Wolność w Muzyce” - Bartłomiej „Róża” Różycki
19:05 – „No to Gramy” – Muzyka non stop
20:05 – „Dobranocka do podusi bez tatusia i mamusi” – Aldona Walczak
21:05 – „ArtRadiowa Lista Przebojów” – Sławek Legeżyński
23:05 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
Co godzinę serwis informacyjny.

SOBOTA

6:10 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
8:00 – „No To Gramy” - Muzyka non stop
10:00 – "RPG czyli Radiowe Planszogranie"  - Krzysztof Marszewski i Piotr Marszewski (powtórka)
10.30 - "No To Gramy" - Muzyka non stop
12:30 – „Bogatynia w Eterze” – Adam Balcer (powtórka)
14:15 – Muzyka Pogranicza
15:10 – "No To Gramy" - Muzyka non stop
18:10 - „Klub Czarnej Płyty” - Jan Michu i Jacek Leśniewski (powtórka)
godz. 6, 7, 11, 12, 13, 14, 16, 17,19, 21 podsumowanie tygodnia.

NIEDZIELA

06:10 – „No To Gramy” – Muzyczny Budzik
10:30 – Transmisja Mszy Świętej z Kościoła św. Maksymiliana Marii
Kolbego w Bogatyni
13:00 – „Wojna Domowa” – Iwona Majewska
16:10 – „Rozmowy Kontrolowane” - Artur Wieczorek
17:10 – „Szkoda Gadać” – Grzegorz Żak
18:10 - "Moje zderzenie z muzyką" - Wojtek Kulawski
19:10 – „ArtRadiowa Lista Przebojów” – Sławek Legeżyński (powtórka)
22:10 – „No To Gramy” – Muzyka non stop
godz. 6, 7, 8, 10,12, 15, 17, 20, 22 podsumowanie tygodnia.