Ania Kosiorek zagra w Filharmonii w Berlinie

W najbliższą sobotę 15 kwietnia o godz 20 w Filharmonii Berlińskiej Ania Kosiorek zagra Introdukcję i Rondo Capriciosso Saint Saensa. Ania jest absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II st w Zgorzelcu jak również ukończyła  UDK w Berlinie w klasie skrzypiec , obecnie studiuje w Dreźnie w Hochschule-für-Musik-Carl-Maria-von-Weber  ( jak sama twierdzi „chyba Drezno”:) to  ostatni etap nauki na skrzypcach etap „master”  czyli  „polska magisterka”:))
Ania urodziła się w Bogatyni gdzie uczęszczała do szkoły podstawowej i szkoły  muzycznej  jest laureatem wielu konkursów skrzypcowych w kraju i zagranicą, obecnie udzielą się również pedagogicznie jako wykładowca na uczelniach berlińskich.
Jako dziecko wystąpiła w programie i wygrała „Szanse na sukces” wraz z swoją siostra Olą interpretując utwór zespołu IRA, w ostatnim czasie przebywa za granicą gdzie jak sama mówi jest na ostatnim etapie edukacji muzycznej. Zagrać koncert solowy z towarzyszeniem orkiestry w Filharmonii Berlińskiej od dziecka był Ani cichym marzeniem. 
Jak widać marzenia się spełniają.